دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام تسلیت باد        سال 1399سال جهش تولید      کسانی که دست‌اندرکار هستند جوری عمل کنند که تولید ان‌شاء‌الله جهش پیدا کند و یک تغییر محسوسی در زندگی مردم ان‌شاء‌الله به وجود بیاورد.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
بذرپاش در دیدار با مدیران عامل بانک‌های دولتی
مدیرانی که تصمیم نمی‌گیرند یا نمی‌خواهند تصمیم بگیرند از این به بعد باید پاسخگو باشند. از این به بعد باید با احتکار قدرت، برخورد شود / هر گوشی موبایل می‌تواند یک شعبه بانک باشد.
1399/05/29
  • فروش شرکت‌ها را جزء اولویت خود در بانک‌ها قرار دهید. بدانید این شرکت‌ها برای شما جز دردسر چیزی نخواهد داشت شرکت‌ها را بفروشید و منابع حاصل از آن را صرف توسعه خدمات بهتر به مردم کنید. دیوان باید حتما روی شرکت های ذیل بانک ها نظارت نماید که الان این اتفاق رخ نمی دهد.
  • بانک‌ها امروز در اذهان متهم هستند که ربح مرکب می‌گیرند. متأسفانه در برخی بانک‌ها هم صحت دارد. این خلاف قانون است.
  • همه درآمد بانک‌ها بر مبنای سود تسهیلات است و این انگیزه را از بانک‌ها برای کاهش نرخ سود تسهیلات می‌گیرد.
  • با توسعه فناوری و تکنولوژی هر گوشی موبایل باید یک شعبه بانک باشد. این میزان شعبه که منابع بانک‌ها را در ملک محبوس کرده است یک کار غلط و اشتباه است.
  • اعتبارسنجی توسط بانک‌ها برای مشتریان در بسیاری از کشورها در حال انجام است و این روش ضمانت بیشتری برای بازگشت تسهیلات است در این حوزه باید تلاش جدی‌تر کنیم.
  • می دانید که معوقات در تسهیلات قرض‌الحسنه بسیار کم است. برعکس در تسهیلات و وام‌های کلان معوقات جدّی است. این نشان می‌دهد جهت‌گیری تسهیلات باید به چه سمتی برود. بانک‌ها فکر می‌کنند برایشان دردسر دارد البته این تصور غلطی است چرا که منافع مادی و معنوی آن برای کشور بسیار چشمگیر است.
 
 
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
جلسات مجازی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/