دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
هرکس آبروی برادر مسلمانش را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود :پیامبر اکرم (ص)        سال 1399سال جهش تولید      کسانی که دست‌اندرکار هستند جوری عمل کنند که تولید ان‌شاء‌الله جهش پیدا کند و یک تغییر محسوسی در زندگی مردم ان‌شاء‌الله به وجود بیاورد.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
دیدار آقای دکتر عادل آذر با کارکنان دیوان محاسبات استان کهگیلویه و بویراحمد از طریق ویدئو کنفرانس
1399/04/09
آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در ادامه سفرهای استانی و دیدار با کارکنان دیوان محاسبات استان ها، با کارکنان دیوان محاسبات استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل، در این دیدار که جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا از طریق ویدئو کنفرانس برگزار گردید، آقای دکتر عادل آذر ضمن ابراز خشنودی از دیدار همکاران استان کهگیلویه و بویراحمد، دیوان محاسبات این استان را به لحاظ فنی و اجرایی بسیار خوب توصیف نمود و ضمن تشکر از زحمات کلیه کارکنان، گفت: دیوان محاسبات کشور در درون و بیرون سازمان یک سازمان خوشنام و دارای آبروی حرفه ای است و این آبرو و اقتدار ناشی از زحمات و تلاش هایی است که برای تهیه گزارشات و خروجی های دیوان محاسبات کشور متحمل گردیده اید که در خط مقدم این تلاش ها بخش حسابرسی و دیوان محاسبات استان ها قرار دارند.
در این جلسه و پیش از سخنان آقای دکتر عادل آذر، آقای کیهان مدیرکل دیوان محاسبات استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از حسن توجه رئیس کل دیوان محاسبات کشور، به معرفی استان پرداخت و گزارشی از عملکرد دیوان محاسبات استان در دو حوزه فنی و اداری، نیروی انسانی این اداره کل و ... ارائه نمود. همچنین سه نفر از کارکنان دیوان محاسبات استان کهگیلویه و بویراحمد بعنوان نماینده کلیه کارکنان این اداره کل به بیان دیدگاه ها و خواسته های همکاران پرداختند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/