دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
هرکس آبروی برادر مسلمانش را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود :پیامبر اکرم (ص)        سال 1399سال جهش تولید      کسانی که دست‌اندرکار هستند جوری عمل کنند که تولید ان‌شاء‌الله جهش پیدا کند و یک تغییر محسوسی در زندگی مردم ان‌شاء‌الله به وجود بیاورد.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری نودمین جلسه شورای حقوقی دیوان محاسبات کشور
1398/10/17

نودمین جلسه شورای حقوقی دیوان محاسبات کشور به ریاست آقای فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات کشور و با حضور حاکم شرع دیوان محاسبات، روسای هیات های مستشاری، معاون حقوقی رئیس کل، معاونان حقوقی، قضایی و فنی دادستان، مشاور عالی رئیس کل، مدیرکل حقوقی و سایر اعضای شورای حقوقی در روز یکشنبه 15 دی ماه 1398 تشکیل شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این جلسه آقای فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات کشور و رئیس شورای حقوقی ضمن خیر مقدم به اعضای شورای حقوقی، به موضوع شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و در این رابطه گفت: شهادت سردار سرافراز سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت می گویم. به شهادت رسیدن این سردار حاکم بر قلوب و دلها برای دستگاه امنیتی ابلیسیان نه تنها پیروزی محسوب نمی شود بلکه برای آنها یک فاجعه محسوب می شود و برای ملت بزرگ ایران پیروزی است و بنا به فرموده مقام معظم رهبری و خواسته همه مردم و مسئولان انتقام سختی در راه است. ایشان در ادامه به نقش ماندگار شهید سپهبد سلیمانی اشاره کرد و در این رابطه افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی سرداری است که شهادتش ماندگار می ماند و آثار و برکات شهادتش برجسته تر از خدمات دوره حیاتش خواهد بود. وی ادامه داد بازماندگان سردار همه امت اسلامی و آزادی خواهان جهان هستند و دشمنان منتظر انتقام سختی از سوی امت اسلامی باشند.
در ادامه جلسه شورای وارد موضوع گردید و در مورد دو فقره از استعلامات و اختلاف نظر ستاد مشاوره فنی و حقوقی بعد از بحث و تبادل نظر، اتخاذ تصمیم نمود.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/