دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زیارت قبر رسول خدا، زیارت مزار شهیدان و زیارت مرقد امام حسین(علیه السلام) برابر است با حج مقبولی که همراه رسول خدا(صلوات الله علیهم) به جا آورده شود. امام محمدباقر(علیه السلام)                سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
انتصاب و معرفی اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دیوان محاسبات کشور
1398/07/14
در جلسه ای با حضور آقای دکتر عادل آذر رئیس کل و حجت‌الاسلام روح الله میرزایی قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر، اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دیوان محاسبات کشور روز شنبه 13 مهرماه 1398 معرفی و احکام خود را دریافت کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این جلسه آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور ضمن قدردانی از برنامه ها و سیاست های جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، وضعیت فرهنگی را در دیوان محاسبات کشور؛ فرهنگ سازمانی ارزشی توصیف کرد که توجه خاصی به امر به معروف و نهی از منکر می شود. ایشان در ادامه افزود: در دیوان محاسبات کشور در زمینه مراسم های مذهبی به مناسبت اعیاد و شهادت ها و مراسم های ملی برنامه های متنوعی وجود دارد که این رویه در ستاد و استان ها طبق برنامه انجام می شود.
 
در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام میرزایی قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به تشریح برنامه ها و سیاست های جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در حوزه های سازمانی و دستگاه های اجرایی، فرهنگ نظارت عمومی مردم بر مسئولان و سازمان ها پرداخت. ایشان در ادامه تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در درون سازمان ها را مهم بر شمرد که وظیفه احیای امر به معروف و نهی از منکر، ظرفیت سازی و برنامه های آموزشی در این رابطه را برعهده دارد.
در پایان جلسه آقای دکتر عادل آذر بعنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر دیوان محاسبات کشور و آقای باشتنی دبیر و آقایان دکتر بهاری فر، حجت الاسلام معصومی، حیدری، حمیدی، حجت قاسمی و خانم سیادتی بعنوان اعضاء معرفی شدند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/