دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زیارت قبر رسول خدا، زیارت مزار شهیدان و زیارت مرقد امام حسین(علیه السلام) برابر است با حج مقبولی که همراه رسول خدا(صلوات الله علیهم) به جا آورده شود. امام محمدباقر(علیه السلام)                سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
مراسم تودیع مدیرکل دیوان محاسبات استان بوشهر و معارفه سرپرست جدید این اداره کل برگزار شد
1398/04/17

مراسم تودیع مدیرکل سابق و معارفه سرپرست جدید دیوان محاسبات استان بوشهر با حضور آقای عمرانی معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه، آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان ها و کلیه کارکنان دیوان محاسبات استان و مدیران و ذیحسابان دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم آقای عمرانی با تاکید بر تحقق هدف پیشگیری از تخلف در دستگاه‌های اجرایی گفت: با وجود اینکه وظیفه دیوان محاسبات طبق قانون، برخورد و اقتدار است، اما بیش از یک دهه است که شعار پیشگیری سرلوحه این سازمان قرار گرفته است.
آقای عمرانی با تاکید بر آشنایی مدیران با قوانین برای جلوگیری از تخلف و فساد در ادارات بیان کرد: آگاهی داشتن از قانون مانع از وقوع تخلف و فساد می‌شود که در این راستا بسیاری از تخلفات به سبب ناآگاهی مدیران حادث می‌شود. وی کوچکترین تخطی از قانون را سبب بروز فساد دانست و تصریح کرد: اگر مدیری پست و جایگاهی را می‌پذیرد باید تخصص لازم را داشته باشد تا از وقوع فساد پیشگیری کند.
ایشان ضمن تشکر و قدردانی از سی سال زحمات آقای حسینی برای آقای مرادیان در سمت جدید آرزوی موفقیت نمود. در پایان این مراسم، آقای حسینی مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان بوشهر تودیع و طی حکمی از سوی رئیس کل دیوان محاسبات کشور آقای مرادیان به عنوان سرپرست جدید این اداره کل منصوب شد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/