دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زیارت قبر رسول خدا، زیارت مزار شهیدان و زیارت مرقد امام حسین(علیه السلام) برابر است با حج مقبولی که همراه رسول خدا(صلوات الله علیهم) به جا آورده شود. امام محمدباقر(علیه السلام)                سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
قدردانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی از دیوان محاسبات
1398/01/21
آقای دکتر لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در دیدار نوروزی با رئیس، دادستان، معاونین و مستشاران و مشاورین دیوان محاسبات، ضمن قدردانی از تلاش و کوشش های دیوان محاسبات در سال گذشته اعلام کردند فعالیت حرفه ای دیوان محاسبات تبدیل به برندی برای دیوان و کشور شده است به گونه ای همگان بر اتقان، صحت و حرفه ای بودن فعالیت های دیوان محاسبات اذعان دارند. ایشان در این دیدار ضمن ارایه رهنمود هایی برای سال جاری، خواستار مشارکت دیوان محاسبات در اصلاح ساختار بودجه کشور شدند. همچنین ایشان با توجه به جایگاه مخاطبین رکن نظارتی قوه مقننه، بر رعایت اصول و قواعد محرمانگی که متضمن حفظ آبروی اشخاص و حیثیت ملی می باشد تأکید داشتند.ریاست محترم مجلس شورای اسلامی در این خصوص تصریح داشتند برای رعایت ملاحظات فوق، لازم است اطلاع رسانی از طریق شخص رئیس کل دیوان محاسبات و در موارد خاص که اقتضای شرایط کشور باشد به عمل آید.
 
 
 در این دیدار آقای دکتر عادل آذر به اختصار به ارایه برخی اقدامات دیوان محاسبات از جمله رعایت سرعت در رسیدگی ها و نیز الحاق حسابرسی عملکرد شرکت های دولتی برای اولین بار به گزارش تفریغ بودجه اشاره کردند. ایشان ضمن تأکید بر اهمیت صحت و اتقان گزارش تفریغ بودجه، اعلام داشتند تا کنون هیچ بخشی از محتوای آن گزارش مورد خدشه و ایراد ذینفعان یا مخاطبین آن قرار نگرفته است و این امر حکایت از حرفه ای گری دیوان محاسبات دارد.
 
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/