دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زیارت قبر رسول خدا، زیارت مزار شهیدان و زیارت مرقد امام حسین(علیه السلام) برابر است با حج مقبولی که همراه رسول خدا(صلوات الله علیهم) به جا آورده شود. امام محمدباقر(علیه السلام)                سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
پیام تسلیت رئیس کل دیوان محاسبات کشور در پی وقوع حادثه سیل در برخی از مناطق کشور
1398/01/10

باسمه تعالی

بارش های اخیر باران در نقاط مختلف کشور، بخصوص در تعدادی از شهرستانهای استان گلستان و مازندران، شهر شیراز و نقاطی در غرب کشور تبدیل به سیل و حادثه ای شد که متاسفانه در پی آن تنی چند از هموطنان جان باختند و تعدادی نیز مجروح شدند. همچنین برخی از زیرساختها، مستحدثات عمومی، منازل مسکونی و بسیاری از زمینهای کشاورزی و باغات نیز در این حادثه آسیب دیدند و خانواده های زیادی متحمل خسارت شدید شدند.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و مغفرت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت می نمایم.
پیشگیری، کنترل و نظارت دقیق در اینگونه حوادث طبیعی امری مهم و ضروری است و انتظار می رود مسئولان امر با دقت و سرعت عمل نسبت به کاهش اثرات آن تلاش نمایند. همچنین مدیران کل دیوان محاسبات استانها مقرر است موضوع سیل را در قالب حسابرسی عملکرد زیست محیطی بطور دقیق بررسی نموده و اقدامات لازم و قانونی را در این خصوص بعمل آورند.
 
عادل آذر
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/