دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند و حلال از شکرش باز ندارد .امام علی (ع).                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات فوتسال و شطرنج جام ولایت (11) دیوان محاسبات کشور به میزبانی استان تهران
1397/12/19

مراسم اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات فرهنگی و ورزشی کارکنان دیوان محاسبات کشور جام ولایت(11) یادواره شهید امرالله حق شناس در رشته های فوتسال و شطرنج به میزبانی استان تهران در محل سالن بین المللی هندبال مجموعه ورزشی انقلاب و هتل قلب بیمارستان شهید رجایی تهران با حضور 8 تیم فوتسال و9 تیم شطرنج از 11 استان کشور و ستاد مرکزی برگزار گردید.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم، آقای داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی ضمن تشکر از مدیریت وکارکنان دیوان محاسبات استان تهران بابت میزبانی باکیفیت این دوره از مسابقات، از آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات به جهت اهتمام بر استمرار و تداوم فضای ورزشی و ایجاد صمیمیت و نشاط در دیوان محاسبات تشکر و برای همه آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.
در ادامه برنامه، آقای محسنی سنگتابی مدیر تربیت بدنی دیوان محاسبات کشور از همکاران ورزشکار و زحمات میزبان قدردانی و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و شهید امرالله حق شناس، در خصوص نحوه برگزاری مسابقات جام ولایت(1) تا (11) و نیز ویژگی های این دوره از مسابقات مواردی را بیان کرد.
 
همچنین در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات، آقای نامداری مدیرکل دیوان محاسبات استان تهران در سخنانی ضمن تقدیر از آقای دکتر عادل آذر بابت ایجاد فضای صمیمی و بانشاط برای خانواده بزرگ دیوان محاسبات کشور، ابراز داشت: روحیه ورزشی قطعاً در انجام وظایف محوله موثر خواهد بود.
ایشان از کلیه دستگاه های اجرایی و همکاران دیوان محاسبات استان تهران بدلیل برگزاری رضایت بخش این دوره از مسابقات تشکر و قدردانی نمود.
در پایان و پس از یک هفته رقابت، در رشته فوتسال تیم استان چهارمحال و بختیاری، ستاد مرکزی و استان خوزستان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند و در رشته شطرنج تیم ستاد مرکزی، استان گیلان و استان خوزستان به ترتیب اول تا سوم شدند.
در رشته شطرنج آقای سالاری از میز اول، آقای خرمیان از میز دوم و آقای مرادی از میزسوم هر سه از ستاد مرکزی قهرمان شدند.
کاپ اخلاق به تیم فوتسال استان تهران تعلق گرفت. همچنین آقایان شورش خالدیان از استان کردستان و ناصر دلیر از سیستان و بلوچستان به عنوان بازیکن اخلاق، آقای مجتبی امامقلی زاده و سید علی اکبر متولیا از ستاد مرکزی به عنوان فنی ترین بازیکن و آقای اقبال محمودیان از استان چهارمحال و بختیاری با 11 گل زده به عنوان آقای گل انتخاب شدند.
گفتنی است که مراسم اختتامیه با پخش کلیپ تاریخچه جام ولایت (1) تا (11) و معرفی تیم ها و نیز پخش کلیپ مشارکت کارکنان دیوان محاسبات کشور در ساخت (60) واحد مسکونی برای زلزله زدگان استان کرمانشاه همراه بود.
 
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/