دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند و حلال از شکرش باز ندارد .امام علی (ع).                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری مراسم تجلیل از جایگاه زن در مدیریت خانواده و سازمان دردیوان محاسبات کشور
1397/12/14

برگزاری مراسم تجلیل از جایگاه زن در مدیریت خانواده وسازمان با حضور دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات وکارکنان زن دیوان با سخنرانی سرکار خانم دکترفاطمه منتظری از اساتید مراکز فرهنگی کشور در روز یکشنبه مورخ 1397/12/12 در سالن اندیشه برگزار شد.
 
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ ابتدا سرکار خانم دکتر منتظری به تشریح جایگاه و منزلت زن پرداخت و افزود: در آیه 9 از سوره نساء به شایستگی از کرامت زنان چه در ازدواج، معاشرت وی با مردان و حضور آنان در اجتماع و فعالیت های اقتصادی بحث شده است و اسلام همواره عزت و وجاهت زن را مورد تاکید قرارداده است و زن می تواند در نقش حقیقی خود در اجتماع با ظاهری آراسته و اقتداری بی نظیر برابر فرمول زیبایی که قرآن در وصفش بیان فرموده ایفای نقش کند.
در ادامه دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) از زحمات یکساله همکاران زن قدردانی و توجه بیشتر مقامات دیوان محاسبات کشور را به حل مشکلات روحی و روانی کارکنان دیوان خصوصا زنان را راهبردی عنوان کرد و توجه به مطالبات این همکاران را مهم تلقی نمود.
سپس همکاران به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود در زمینه های رفاهی، اداری و درمانی پرداختندکه آقای دکتر بهاری فر به پرسشهای آنان پاسخ لازم را ارائه نمود.
شایان ذکر است این مراسم به همت پایگاه بسیج دیوان محاسبات کشور برگزار گردید.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/