دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند و حلال از شکرش باز ندارد .امام علی (ع).                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان کرمان معرفی شد
1397/12/11

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سابق وجدید دیوان محاسبات استان کرمان با حضور معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل هماهنگی استان های دیوان محاسبات کشور و جمعی از مقامات و مسئولین استانی برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه با تبریک ولادت حضرت فاطمه(س)، روز مادر و زن، گفت: به برکت الگوی بی بی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا(س)، زنان در نظام اداری جمهوری اسلامی ایران از حداقل انحراف، فساد و تخلف برخوردار هستند و گزارشات مختلف دیوان محاسبات کشور نیز به پاکدستی زنان تاکید دارد.
آقای دکتر منتی نژاد افزود: باید با اصلاح قوانین و مقررات دامن گیر در نظام اداری کشور، از تخلفات مدیران جلوگیری کنیم.
ایشان با اشاره به گزارش تفریغ بودجه سال 1396 کل کشور گفت: پیام این گزارش به معنای افزایش فساد در دولت کنونی نیست؛ بلکه به معنای تاباندن نورافکن شفافیت بر عملکرد مدیران در دخل و خرج بودجه و کشف پنهان خانه های ایجاد فساد اداری است.
وی با تمجید از عملکرد مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان، اظهار داشت: ایشان بیشترین تعامل و همکاری را با دستگاه های اجرایی استان در چارچوب قانون داشتند.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای داریوش فخرایی مدیرکل سابق دیوان محاسبات کرمان، آقای احمد علی حسینی به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان معرفی شد.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/