دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند و حلال از شکرش باز ندارد .امام علی (ع).                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری مراسم تودیع مدیرکل و معرفی سرپرست امور اداری و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور و همچنین معارفه مدیرکل دفتر سازماندهی و خدمات مدیریت
1397/11/03

مراسم تودیع مدیرکل امور اداری و پشتیبانی و معارفه سرپرست جدید امور اداری و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور و همچنین معارفه مدیرکل دفتر سازماندهی و خدمات مدیریت با حضورآقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی، آقای حیدری مدیرکل حوزه ریاست و تعدادی از حسابرسان کل، بازنشستگان و مهمانانی از سازمان برنامه وبودجه کشور روز سه شنبه 2 بهمن ماه 1397برگزارشد.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل؛ دراین مراسم آقای دکتر بهاری فر ضمن خیر مقدم به همکاران و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: با عنایت به اینکه آقای صالح به افتخار بازنشستگی نائل شده اند، لازم بود این فرصت در اختیار یکی دیگر از همکاران دیوان گذاشته شود و از شخص دیگری در این جایگاه استفاده شود. ایشان در ادامه با ذکر ابعاد مختلف شخصیتی آقای صالح و بیان ویژگی های مدیریتی، دانش فنی وتجربیات ارزشمند وی، از زحمات ایشان در زمان تصدی این پست تشکر کرد. وی ادامه داد با همراهی آقای صالح کارهای بزرگی در بخش اداری دیوان و دفتر سازماندهی از جمله اصلاح طرح طبقه بندی مشاغل، اصلاح ساختار تشکیلات دیوان، نظام بودجه ریزی برمبنای عملکرد و اجرای دستورالعمل های رفاهی و انگیزشی شروع شده است و امیدوارم با حضور آقای زارع سرپرست جدید اداره کل امور اداری و پشتیبانی  و آقای بابایی کشتلی مدیرکل دفتر سازماندهی و خدمات مدیریت که از نیروهای قدیمی و با تجربه این حوزه می باشند این کارها با سرعت بیشتری ادامه پیدا کنند. آقای دکتر بهاری فر همچنین انجام دقیق مسئولیت اموراداری و پشتیبانی را نیازمند همکاری همه مدیران و مقامات و ارکان دیوان محاسبات دانست.
در ادامه مهمانان و تعدادی از همکاران حوزه های مختلف دیوان محاسبات کشور از زحمات آقای صالح که در دوره های مختلف در دیوان محاسبات نقش مهمی در خدمت به نظام جمهوری اسلامی و حل مشکلات همکاران داشته است قدردانی کرده و برای آقای زارع سرپرست جدید اداره کل امور اداری و پشتیبانی آرزوی موفقیت کردند.
 
درپایان آقای سعید زارع سرپرست اداره کل امور اداری و پشتیبانی حکم انتصاب خود را از دست معاون امور اجرایی وپشتیبانی دریافت کرد و با اهداء لوح از زحمات سی ساله آقای صالح تقدیر بعمل آمد.
شایان ذکر است در این مراسم نیز آقای حسن بابایی کشتلی مدیر کل جدید دفتر سازماندهی و خدمات مدیریت حکم انتصاب خود را از آقای بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی دریافت کرد.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/