دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند و حلال از شکرش باز ندارد .امام علی (ع).                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری مراسم بزرگداشت ولادت پیامبر اکرم(ص)، امام صادق(ع) و صبحگاه مشترک بسیجیان دیوان محاسبات کشور
1397/09/06

مراسم ویژه صبحگاه مشترک بسیجیان دیوان محاسبات کشور در هفته بسیج با حضور مسئولان، مقامات و کارکنان بسیجی دیوان محاسبات کشور و با سخنرانی معاون طرح و برنامه نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در روز دوشنبه 5 آذر ماه در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ سردار مبینی طی سخنانی به تشریح رویکرد و تفکر بسیجی بعنوان سبک مدیریت متناسب با انقلاب اسلامی ایران بعنوان جایگزین سایر سبک های مدیریتی که ریشه در تفکر شرق و غرب دارند، پرداخت و شاخص های تفکر و مدیریت بسیجی را انگیزه، عقلانیت و معنویت برشمرد که در فراز و نشیب های انقلاب اسلامی همواره باعث بن بست شکنی شده است. ایشان در ادامه سخنان خود به تاثیر تفکر بسیجی در بسیج مردمی کشورهای سوریه، یمن و عراق در مقابل تفکر تکفیری و سلفی پرداخت و پیروزی های بسیج مردمی در این کشورها را متاثر از تفکر بسیجی در انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد.
معاون طرح و برنامه نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح تهدیدهای سیاسی و امنیتی منطقه و جهان علیه جمهوری اسلامی ایران و راه های گذار از این بحران ها پرداخت.
در ادامه مراسم صبحگاه بسیجیان دیوان محاسبات کشور از بیست و پنجمین کتابت قرآن مجید اثر هنرمند بسیجی آقای سید علی اصغر موسویان رونمایی به عمل آمد و گروه هنری «سادات» به مناسبت ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع) و هفته بسیج به اجرای برنامه پرداختند.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/