دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند و حلال از شکرش باز ندارد .امام علی (ع).                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
جلسه هم اندیشی دیوان محاسبات کشور با حضور آقای دکتر حسینی صدرآبادی برگزار شد
1397/08/28
جلسه هم اندیشی دیوان محاسبات کشور با حضور آقای دکتر حسینی صدرآبادی حقوقدان، استاد دانشگاه و قائم مقام معاون امور مجلس ریاست جمهوری، دادستان دیوان محاسبات کشور، معاونین، مستشاران، مشاوران، روسای شعب دادیاری، حسابرسان کل، مدیران کل و برخی دیگر از کارکنان دیوان محاسبات کشور روز یکشنبه 27 آبان ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در ابتدای این جلسه آقای فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات کشور ضمن خیرمقدم به مدعوین با بیان اینکه آقای دکتر حسینی صدرآبادی از حقوق دانان دارای سوابق درخشان علمی و تجربی است، از حضور ایشان در این جلسه تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه این جلسه، آقای دکتر حسینی صدرآبادی با بیان اینکه برگزاری این جلسات اطلاعات خوبی را به افراد می دهد، موضوع جلسه را تشریح تحولات مربوط به وظایف دیوان محاسبات کشور فرانسه در بخش حقوقی و بررسی تطبیقی آن با دیوان محاسبات ایران بیان کرد.
ایشان با بیان اینکه نظام دادرسی اداری دو وظیفه مشاوره و دادرسی را بر عهده دارد، گفت: دیوان محاسبات کشور نیز می تواند این دو وظیفه را بر عهده داشته باشد و برای پیشگیری مشاوره ارائه کند و به دنبال آن دادرسی را انجام دهد.
 
آقای دکتر حسینی صدرآبادی استقلال و تصمیم گیری مشترک را از مشخصه های دیوان های محاسبات و توجه به اثربخشی، کارایی، انصاف و مدیریت ریسک های مدیریتی را از ویژگی های دادرسی در دیوان های محاسبات عنوان کرد.
در پایان این جلسه، برخی از شرکت کنندگان به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند و سوالاتی را مطرح نمودند، آقای دکتر حسینی صدرآبادی نیز به برخی از سوالات مطرح شده پاسخ داد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/