دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
هرکس آبروی برادر مسلمانش را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود :پیامبر اکرم (ص)        سال 1399سال جهش تولید      کسانی که دست‌اندرکار هستند جوری عمل کنند که تولید ان‌شاء‌الله جهش پیدا کند و یک تغییر محسوسی در زندگی مردم ان‌شاء‌الله به وجود بیاورد.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
تودیع مدیرکل سابق و معارفه مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان خراسان رضوی
1399/02/07
طی مراسمی با حضور معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور و معاون استاندار استان خراسان رضوی و همچنین جمعی ازمدیران کل دستگاه های اجرایی استان و کارکنان دیوان محاسبات استان ، مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان تودیع و مدیرکل جدید این اداره کل معرفی شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این مراسم آقای عمرانی معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور با تقدیر از فعالیت ها و خدمات بی شائبه آقای نفیسی فر اظهار داشت: مدیران مجرب دیوان محاسبات که به افتخار بازنشستگی نائل می شوند سرمایه های این سازمان هستند و همواره قدردان زحمات آنها هستیم. در ادامه این مراسم، آقای نفیسی فر مدیر کل سابق به ارائه گزارشی از اقدامات، سیاست ها و برنامه های تعاملی دیوان محاسبات استان ظرف چند سال اخیر پرداخت.
 
 در پایان مراسم، طی حکمی از سوی رئیس کل دیوان محاسبات کشور آقای پری پور به عنوان مدیر کل جدید منصوب و از زحمات آقای نفیسی فرتقدیر و تشکر گردید.
در حاشیه این مراسم آقای عمرانی معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور با همراهی آقای نفیسی فر و آقای پری پور مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان با استانداراستان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار استانداراستان خراسان رضوی از زحمات و تلاشهای سازنده آقای نفیسی فر در راستای اجرای قانون در استان تشکر و قدردانی نمود و برای آقای پری پور آرزوی موفقیت کرد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/