دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
هر كس این پنج چیز را ندارد، زندگی گوارایی ندارد: تندرستی، امنیت، توانگری، قناعت و همدم سازگار :امام جعفرصادق علیه‌السلام        سال 1398سال رونق تولید      کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
مراسم تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید دیوان محاسبات استان قزوین
1398/05/28

مراسم تودیع و معارفه مدیران کل قبلی و جدید دیوان محاسبات استان قزوین با حضور آقای عمرانی معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور و آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان ها، معاونین استاندار، مدیران کل، ذیحسابان و کارشناسان مالی دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این جلسه آقای عمرانی ضمن اشاره به تحقیق میدانی صورت گرفته در خصوص دلایل بروز تخلف، به تشریح مسئولیت مدنی مدیران و کارکنان پرداخت و لزوم آگاهی مدیران و تصمیم گیران از قوانین و مقررات و همچنین آمادگی دیوان محاسبات جهت ارائه مشاوره به دستگاه های اجرایی را یادآور شد.
در ادامه این جلسه، آقای صادق پور مدیرکل سابق دیوان محاسبات قزوین به بخشی از عملکرد دیوان محاسبات استان و اقدامات صورت پذیرفته اشاره کرد و همچنین آقای خلیلیان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان قزوین بر لزوم افزایش تعامل با دستگاه های اجرایی در راستای اثربخشی و کارایی بیشتر تاکید نمود.
طی این جلسه، از زحمات و تلاش های آقای صالح صادق پور قدردانی شد و آقای امیر خلیلیان به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان قزوین معرفی گردید.
در حاشیه این مراسم، جلسه دیگری در دیوان محاسبات استان قزوین با حضور آقای عمرانی، آقای شمس و مدیران کل قبلی و جدید دیوان محاسبات استان برگزار شد. در این جلسه معاونت حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور از نزدیک در جریان پیشنهادات، درخواست ها و مشکلات کارکنان دیوان محاسبات استان قرار گرفت.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/