دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
هر كس این پنج چیز را ندارد، زندگی گوارایی ندارد: تندرستی، امنیت، توانگری، قناعت و همدم سازگار :امام جعفرصادق علیه‌السلام        سال 1398سال رونق تولید      کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی
1398/05/28
مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی با حضور آقای عمرانی معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه، آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان، استاندار آذربایجان شرقی، معاونین استاندار و جمعی از مدیران کل، معاونین و ذیحسابان دستگاه های اجرایی و کارکنان دیوان محاسبات استان در محل سالن همایش های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این جلسه آقای عمرانی ضمن تاکید بر حفظ و حراست از بیت المال، آشنایی مدیران با قوانین و مقررات و انتخاب افراد متخصص به عنوان مدیران دستگاه های اجرایی را از راه های مقابله با فساد بیان نمود.
در ادامه جلسه، آقای خلیلیان مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان گزارشی از عملکرد این اداره کل در حوزه های مختلف حسابرسی و همچنین برگزاری جلسات فنی، تخصصی و تعاملی با دستگاه های اجرایی و فعالیت های هیات های حسابرسی و سایر بخش ها ارائه کرد.
استاندار آذربایجان شرقی نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دیوان محاسبات در راستای کمک به توسعه کشور، در خصوص نقش هدایتگری این سازمان در ارائه مشاوره به دستگاه های اجرایی مطالبی را بیان نمود.
در ادامه این مراسم، آقای صادق پور مدیرکل جدید دیوان محاسبات آذربایجان شرقی نقطه  نظرات خود را در رابطه با راهکارهای تقویت کنترل های داخلی، ارتقاء و شفافیت حسابرسی عملکرد و برگزاری کارگاه های آموزشی در مسیر صیانت از بیت المال و بودجه ریزی عملیاتی بیان کرد.
در پایان جلسه، از زحمات آقای خلیلیان مدیرکل سابق دیوان محاسبات کشور قدردانی شد و طی حکمی از سوی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور، آقای صادق پور به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی معرفی شد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/