دیوان محاسبات کشور
/ Divan News
/
/
/
برگزاری جشن گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در دیوان محاسبات کشور
1398/11/23
مراسم جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مقامات و کارکنان دیوان محاسبات کشور روز دوشنبه 21 بهمن ماه 1398 در سالن شهید مدرس دیوان محاسبات کشور برگزارشد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این مراسم آقای دکتر عادل آذر ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طی سخنانی حضور کلیه اقشار مردم در راهپیمایی 22بهمن را یک ظهور اجتماعی و موضوع انتخابات پیشروی مجلس شورای اسلامی را یک ظهور و بروز سیاسی برشمرد که امسال این موضوعات بسیار حساس هستند و حضور حداکثری مردم در راهپیمایی و انتخابات، حمایت از انقلاب اسلامی را که در عرصه های بین المللی دارای اهمیت فراوانی می باشد، رغم خواهد زد.
در ادامه مراسم جشن گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، آقای دکتر مهدی زاده جانشین قرارگاه سایبری نیروهای مسلح و از اساتید دانشگاه مالک اشتر در زمینه پیشرفت همه جانبه خصوصاً وضعیت علمی کشور با ارائه آمار و ارقام از منابع علمی معتبر دنیا و همچنین موضوع سایبری و فرصت ها و تهدید های پیشروی در این حوزه سخنرانی کرد.
در این مراسم جشن باشکوه همچنین گروه جمع خوانی و مدیحه سرایی محراب و رایت الهدی به اجرای برنامه های ویژه مذهبی و انقلابی پرداختند.
/ /