دیوان محاسبات کشور
/ Divan News
/
/
/
انتصاب و معرفی اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دیوان محاسبات کشور
1398/07/14
در جلسه ای با حضور آقای دکتر عادل آذر رئیس کل و حجت‌الاسلام روح الله میرزایی قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر، اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دیوان محاسبات کشور روز شنبه 13 مهرماه 1398 معرفی و احکام خود را دریافت کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این جلسه آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور ضمن قدردانی از برنامه ها و سیاست های جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، وضعیت فرهنگی را در دیوان محاسبات کشور؛ فرهنگ سازمانی ارزشی توصیف کرد که توجه خاصی به امر به معروف و نهی از منکر می شود. ایشان در ادامه افزود: در دیوان محاسبات کشور در زمینه مراسم های مذهبی به مناسبت اعیاد و شهادت ها و مراسم های ملی برنامه های متنوعی وجود دارد که این رویه در ستاد و استان ها طبق برنامه انجام می شود.
 
در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام میرزایی قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به تشریح برنامه ها و سیاست های جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در حوزه های سازمانی و دستگاه های اجرایی، فرهنگ نظارت عمومی مردم بر مسئولان و سازمان ها پرداخت. ایشان در ادامه تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در درون سازمان ها را مهم بر شمرد که وظیفه احیای امر به معروف و نهی از منکر، ظرفیت سازی و برنامه های آموزشی در این رابطه را برعهده دارد.
در پایان جلسه آقای دکتر عادل آذر بعنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر دیوان محاسبات کشور و آقای باشتنی دبیر و آقایان دکتر بهاری فر، حجت الاسلام معصومی، حیدری، حمیدی، حجت قاسمی و خانم سیادتی بعنوان اعضاء معرفی شدند.
/ /