دیوان محاسبات کشور
/ Divan News
/
/
/
تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی
1398/05/28
مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی با حضور آقای عمرانی معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه، آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان، استاندار آذربایجان شرقی، معاونین استاندار و جمعی از مدیران کل، معاونین و ذیحسابان دستگاه های اجرایی و کارکنان دیوان محاسبات استان در محل سالن همایش های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این جلسه آقای عمرانی ضمن تاکید بر حفظ و حراست از بیت المال، آشنایی مدیران با قوانین و مقررات و انتخاب افراد متخصص به عنوان مدیران دستگاه های اجرایی را از راه های مقابله با فساد بیان نمود.
در ادامه جلسه، آقای خلیلیان مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان گزارشی از عملکرد این اداره کل در حوزه های مختلف حسابرسی و همچنین برگزاری جلسات فنی، تخصصی و تعاملی با دستگاه های اجرایی و فعالیت های هیات های حسابرسی و سایر بخش ها ارائه کرد.
استاندار آذربایجان شرقی نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دیوان محاسبات در راستای کمک به توسعه کشور، در خصوص نقش هدایتگری این سازمان در ارائه مشاوره به دستگاه های اجرایی مطالبی را بیان نمود.
در ادامه این مراسم، آقای صادق پور مدیرکل جدید دیوان محاسبات آذربایجان شرقی نقطه  نظرات خود را در رابطه با راهکارهای تقویت کنترل های داخلی، ارتقاء و شفافیت حسابرسی عملکرد و برگزاری کارگاه های آموزشی در مسیر صیانت از بیت المال و بودجه ریزی عملیاتی بیان کرد.
در پایان جلسه، از زحمات آقای خلیلیان مدیرکل سابق دیوان محاسبات کشور قدردانی شد و طی حکمی از سوی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور، آقای صادق پور به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان آذربایجان شرقی معرفی شد.
/ /