دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است، چنان‏كه باد برگ درختان را مى‏ريزد. امام حسين (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
مشاهده سوالات و پاسخ ها

با توجه به قانون ممنوعیت تصدی بیش ازیک شغل مصوب سال ۱۳۷۳ آیا تصدی ریاست و مدیریت عامل یا عضویت در هیات مدیره شرکتهای تعاونی چند منظوره که اغلب سهامداران آن کارکنان دولت می باشند برای کارکنان دستگاههای اجرایی در حالیکه از حقوق و مزایای شغل اصلی خود استفاده می کنند ممنوع است یا خیر ؟


 

1390/03/01

نظر به اینکه به موجب قسمت اخیر تبصره ۴ ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل ریاست و مدیریت عامل یا عضویت در هیات مدیره شرکتهای تعاونی ادارات و موسسات برای کارکنان دولت بلامانع می باشد بنابراین چنانچه شرکت تعاونی مورد نظر در عداد شرکتهای تعاونی کارکنان دستگاههای اجرایی باشد داشتن تصدی های مزبور برای کارکنان دولت فاقد منع قانونی است . در ضمن صرف اینکه سهامدار یک شرکت تعاونی کارکنان دولت باشند مشمول حکم قسمت اخیر تبصره فوق الذکر نخواهند بود .


 

۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ آبان
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/