دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظم                            سال 1396 سال اقتصاد مقاومتی : تولید - اشتغالEnglishEnglish
مشاهده سوالات و پاسخ ها

آیا معاونین دستگاههای اجرایی می توانند اختیارات و مسوولیتهای موضوع ماده ۵۳ قانون محاسبات عمومی کشور را که از طرف وزیر یا رئیس موسسه حسب مورد به آنها تفویض گردیده به سایر مقامات دستگاههای اجرایی ذیربط تفویض نمایند ؟

 

1390/03/01

مطابق تبصره یک ماده ۵۳ قانون محاسبات عمومی کشور اختیارات و مسوولیتهای موضوع ماده یاد شده صرفآ بصورت مستقیم و بدون واسطه از طرف وزیر یا رئیس موسسه به سایر مقامات دستگاه مربوطه قابل تفویض است . بنابراین کسانیکه بدین شکل اختیاراتی به آنان واگذار می شود حق تفویض اختیار مجدد آنرا به سایر مقامات و کارکنان را نخواهند داشت .

 

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
۱۳۹۶ دوشنبه ۷ فروردين
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
شبکه پژوهش
دانش حقوق و مالیه
سامانه کتابخانه الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/