دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری جلسه شورای دیوان محاسبات کشور
1397/10/09

جلسه شورای دیوان محاسبات کشور به ریاست آقای دکتر عادل آذر در 9دیماه برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این جلسه که دادستان، معاونین فنی، معاونین دادستان، مستشاران، مشاوران رئیس کل و مدیر کل حراست دیوان محاسبات کشور حضور داشتند ادامه گزارش آمار پرونده های رسیدگی شده در سال 1396توسط آقای صفایی نسب مشاور ویژه رئیس کل ارائه شد. سپس آقای دکتر عادل آذر این گزار ش را مثبت ارزیابی کرد و در ادامه خواستار رعایت زمان رسیدگی به پرونده ها برابر آیین نامه مصوب و اجرایی شدن سیستم سنا در موعد مقرر شد. رعایت کیفیت حسابرسی و رسیدگی نیز مورد تاکید مجدد قرار گرفت.
در ادامه این جلسه آقای حیدری به عنوان مدیرکل جدید حوزه ریاست دیوان محاسبات کشور معرفی و از آقای دکتر گلستان مدیر کل پیشین حوزه ریاست که به افتخار بازنشستگی نائل شدند، تقدیر بعمل آمد .
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/