دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
مراسم تودیع معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی دیوان محاسبات کشور و معارفه سرپرست این معاونت برگزار شد
1397/09/18

مراسم تودیع معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی دیوان محاسبات کشور و معارفه سرپرست این معاونت با حضور رئیس کل دیوان محاسبات کشور، معاونین و مشاورین ایشان و برخی از حسابرسان کل و مدیران کل برگزار شد.
آقای دکتر عادل آذر ضمن تشکر از زحمات آقای دکتر اشراق در زمان تصدی این سمت، آقای بیت عفری را به عنوان سرپرست معاونت فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی دیوان محاسبات کشور منصوب کرد.
شایان ذکر است؛ آقای دکتر عادل آذر با حضور در دفتر هیات اول مستشاری حکم آقای دکتر اشراق را به عنوان عضو هیات اول مستشاری تقدیم ایشان نمود و ضمن تشکر از زحمات ایشان در دوره تصدی معاونت فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی برای ایشان در مسئولیت جدید مستشاری آرزوی موفقیت نمود.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/