دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری همایش منطقه ای دیوان محاسبات استان های منطقه غرب کشور در کردستان
1397/07/25

همایش منطقه ای دیوان محاسبات استان های غرب کشور با حضور آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور، آقای رازقندی رئیس هیات اول مستشاری، آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان ها، مدیران کل، معاونین و کارشناسان حقوقی استان های لرستان، همدان، کرمانشاه و ایلام در دیوان محاسبات استان کردستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این همایش معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه ضمن پاسخ گویی به سوالات حقوقی، ابهامات مطرح در حوزه حسابرسی و رسیدگی به پرونده های دادسرایی و بحث و بررسی محتوایی تبصره های (19) تا (22) ماده واحده قانون بودجه سال 1396 کل کشور از جمله؛ چارچوب های گزارشگری، ابهامات قانونی، موانع عدم تحقق منویات مقنن در ارتباط با عملکرد تبصره ها، بررسی مبانی و اصول نحوه احصاء مسئولین تخلف در پرونده های دادسرایی، ارزیابی کنترل های داخلی و بررسی و تحلیل نظریات جمع بندی شده استان های هدف پرداخت. در ادامه این همایش آقای رازقندی ضمن تشریح ابهامات و پاسخ به سوالات مطرح شده، به بیان ابعاد مختلف ضرر و زیان از منظر هیات های مستشاری پرداخت.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/