دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
امام محمد باقر(ع) :هر چیزی بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
افتتاح رسمی مجتمع مسکونی 268 واحدی کارکنان دیوان محاسبات کشور با حضور آقای دکتر عادل آذر
1397/06/25

رئیس کل دیوان محاسبات کشور آقای دکتر عادل آذر روز جمعه 23 شهریور در جمع مدیران و دست اندرکاران پروژه 268 واحدی البرز حضور یافت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این مراسم که با حضور معاون امور اجرایی و پشتیبانی، مدیرکل حوزه ریاست، سرپرست دفتر مرکزی حراست و تعدادی از بازنشستگان و کارکنان دیوان برگزار شد.
آقای دکتر عادل آذر ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: لازم می دانم از تلاش مضاعف مسئولان و دست اندرکاران این کار ارزشمند و اقدام شایسته که گام بلندی در جهت آرامش خانواده همکاران دیوان محاسبات کشور است سپاسگزاری کنم و تبریک خود را خدمت همکاران و خانواده های ایشان که از نعمت منزل مسکونی برخوردار شدند،ابلاغ نمایم و خداوند رحمان را بخاطر این مهم شاکر هستم.رئیس کل دیوان محاسبات از زحمات روسای سابق دیوان و مسئولانی که در شکل گیری این پروژه نقش داشتند و نیز از زحمات اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن در اداوار مختلف که در سرعت بخشیدن برای انجام پروژه تلاش بسیار نمودند به نحو ویژه قدردانی کردند.
ایشان در ادامه مسکن را یکی از دغدغه های کارکنان جوان دیوان محاسبات برشمرد و از معاون امور اجرایی و پشتیبانی و اعضاء شرکت تعاونی پروژه مذکور درخواست کرد که برای پیدا کردن راهکارهای خانه دار شدن کارکنان فاقد مسکن تلاش و کوشش مضاعفی داشته باشند.
در این مراسم جمعی از ساکنان مجتمع مذکور، ضمن تقدیر از حضور رئیس کل دیوان محاسبات و زحمات شرکت تعاونی مزبور برخی از مسائل پروژه را به سمع و نظر رئیس کل دیوان محاسبات کشور رسانده و مشکلات شان را با وی در میان گذاشتند.
در بخش دیگری از این مراسم آقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات هم ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) و تبریک به ساکنان مجتمع از تشکیل کمیته ای با هدف بررسی راهکارهای خانه دار شدن کارکنان فاقد مسکن در دیوان محاسبات خبر داد.
در انتهای این مراسم آقای شیری رئیس وقت هیات مدیره تعاونی مسکن کارکنان دیوان محاسبات گزارشی از عملکرد خود و همکارانش در مدت فعالیتش ارائه کرده و از حضور حاضرین و رئیس کل دیوان محاسبات کشور و پشتیبانی خوب ایشان تقدیر و تشکر نمود.
گفتنی است که تحویل واحدهای مسکونی پروژه مذکور در نیمه دوم سال 1396 آغاز و به تدریج تا پایان سال ادامه یافت. در حال حاضر تعداد زیادی از همکاران دیوان در واحدهای مسکونی خود ساکن بوده و مراحل اداری صدور اسناد مالکیت در دست پی گیری است.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/