دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
امام محمد باقر(ع) :هر چیزی بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
نشست رئیس کل دیوان محاسبات کشور با اعضای هیات های حسابرسی ورزش و جوانان و فرهنگ و گردشگری
1397/05/10

آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در ادامه جلسات و نشست های دوره ای خویش با هیات های تخصصی دیوان محاسبات کشور، با هیات های حسابرسی ورزش و جوانان و فرهنگ و گردشگری دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، آقای دکتر عادل آذر هدف از برگزاری این نشست ها را تبادل نظر در خصوص با فعالیت های هیات های فنی و تخصصی، تبیین خط مشی های دیوان محاسبات کشور برای اعضای هیات ها و تبادل نظر و تعامل بیشتر دانست و تاکید نمود: این جلسات در سطوح مختلف از جمله؛ دیدار عمومی ابتدای سال، جلسه با همکاران معاونت ها، مدیران کل و حسابرسان کل، سفرهای استانی و در لایه تکنیکی تر و تخصصی تر نشست با هیات های حسابرسی انجام می گیرد، تا نظرات و پیشنهادات مطرح گردد و بتواند در سیاست گذاری ها و تصمیم سازی ها موثر باشد.
در ادامه جلسه حسابرسان کل ورزش و جوانان و فرهنگ وگردشگری به طور جداگانه ضمن تشکر از آقای دکتر عادل آذر در خصوص برگزاری این جلسات، خلاصه ای از فعالیت های حوزه تحت رسیدگی را ارائه کردند و در ادامه اعضای هیات های حسابرسی به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/