دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
امام محمد باقر(ع) :هر چیزی بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان چهارمحال و بختیاری
1397/05/10

جلسه تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان چهارمحال و بختیاری با حضور آقای دکتر منتی نژاد، معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه و آقای شمس مدیرکل هماهنگی امور استان های دیوان محاسبات کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم آقای دکتر منتی‌نژاد با تاکید بر اینکه رویکرد دیوان محاسبات کشور حسابرسی عملکرد است، گفت: شرایط حاکم بر اقتصاد کشور ایجاب می کند تا دیوان محاسبات به جای حسابرسی صرف، حسابرسی عملکرد را در دستور کار قرار دهد.
معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات اظهار داشت: کارآیی، اثر بخشی، صرفه اقتصادی و صیانت از بیت المال در تصمیم گیری‎های کلان اقتصادی، با جدیت از سوی دیوان محاسبات بررسی و نظارت می شود.
وی ادامه داد: دیوان محاسبات در شرایط تحریم‎های ظالمانه، اجازه سودجویی و بهره برداری به فرصت‎طلبان و رانت‎خواران نخواهد داد.
آقای دکتر منتی‌نژاد همچنین تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان در مناصب مدیریتی را کمک به تحول در نظام اداری و مدیریتی کشور بیان کرد و گفت: به شرط تایید شورای نگهبان، دیوان محاسبات کشور از اجرای کامل این قانون و انتصاب مدیران جوان حمایت می کند.
در این جلسه آقای عطاءاله نوروزنژاد به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان منصوب و از زحمات آقای مهدی غفاری مدیرکل سابق تشکر و قدردانی شد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/