دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
امام محمد باقر(ع) :هر چیزی بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
جلسه هم اندیشی «نظارت و تحریم» با حضور آقای دکتر حداد عادل برگزار شد
1397/05/08
جلسه هم اندیشی «نظارت و تحریم» با حضور آقای دکتر حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و آقای دکتر عادل آذر رئیس کل، آقای شجاعی دادستان، مستشاران، معاونین،مشاوران، حسابرسان کل و مدیران کل دیوان محاسبات کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این جلسه آقای دکتر عادل آذر از حضور آقای دکتر حداد عادل برای انتقال دانش و تجربیات خود به همکاران تشکر و قدردانی نمود و در ادامه، آقای دکتر حداد عادل با تاکید بر اینکه در شرایط تحریم باید شیوه های جدیدی برای نظارت داشته باشیم، به تشریح اقتضائات تحریم، الزامات تحریم بر نظارت و دلایل تحریم ایران از طرف آمریکا پرداخت و افزود: برنامه هایی که دیوان محاسبات کشور و سایر دستگاه های نظارتی باید در زمان تحریم برای نظارت داشته باشند بسیار حساس و مهم است.
ایشان با بیان اینکه در رویارویی با تحریم ها، دو راه تسلیم و دخالت نداشتن در اداره کشور و مقاومت و سرفرازی پیش روی کشور است، اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران و رهبر فرزانه آن راه مقاومت و مبارزه را انتخاب کرده اند و نمونه بارز آن تاکید بر اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری است.
آقای دکتر حداد عادل، دیوان محاسبات کشور را یکی از دستگاه های کلیدی کشور خواند و گفت: این سازمان هم شأن تقنینی، هم قضایی و هم اجرایی دارد و مجموعه ای از ترکیب قواست.
ایشان وظایف دیوان محاسبات در زمان تحریم را دلگرم کردن مردم از طریق جلوگیری از فساد و رسیدگی به فضاسازی ها و جوسازی ها دانست و پیشنهاد کرد که در شرایط تحریم باید واقع بینانه رفتار کنید، با جنگ اقتصادی مبارزه کنید، اولویت های رسیدگی ها را در نظر بگیرید، جرات را از مدیران سالم و خدمتگزار نگیرید و در کنار واقع بینی انعطاف لازم را نیز داشته باشید.
در پایان جلسه، آقای دکتر حداد عادل به سوالات و ابهامات حاضرین جلسه پاسخ گفت.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/