دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
امام محمد باقر(ع) :هر چیزی بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان خوزستان برگزار شد
1397/05/06

مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دیوان محاسبات استان خوزستان با حضور آقایان دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، امور مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور، شمس مدیرکل هماهنگی امور استان ها، دکتر حسین زاده معاون سیاسی اجتماعی استانداری، بحرینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیران و ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان و همکاران دیوان محاسبات استان خوزستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، در این مراسم آقای دکتر منتی نژاد به استقلال حرفه ای و مدیریت فنی آقای ده محسنی اشاره کرد و دو رویکرد اصلی دیوان محاسبات کشور در حوزه حسابرسی عملکرد و اقتصاد مقاومتی را تبیین نمود و روح حاکم بر اجرای برنامه های فوق را تعامل با دستگاه های اجرایی دانست.
وی همچین با تاکید بر اینکه تمرکز دیوان محاسبات باید بر حسابرسی و نظارت مستمر با رویکرد توسعه همه جانبه کشور باشد، اظهار داشت: دیوان محاسبات ضمن آمادگی برای کمک به دستگاه های اجرایی به منظور مدیریت تحریم ها، موکداً اعلام می نماید اجازه ایجاد هسته های فساد در سایه تحریم ها را نخواهد داد و مراقبت دوچندان خواهد نمود که از افزایش سوء استفاده کنندگان از بیت المال در دوره تحریم های پیش رو جلوگیری شود. همچنین در راستای سیاست های نظارتی جدید، دیوان محاسبات با هرگونه اسراف و تبذیر و ریخت و پاش برخورد و با نظارت هوشمندانه بر اجرای حسابرسی عملکرد تاکید خواهد نمود.
در ابتدای این مراسم آقای ده محسنی مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان به ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل پرداخت و در ادامه، آقای دکتر حسین زاده معاون سیاسی اجتماعی استانداری با اشاره به وضعیت خاص استان خوزستان، گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل عظیم استان، دیوان محاسبات همواره با نگاه توسعه گرایانه و همراهی و تعامل با دستگاه های اجرایی موجبات پیشرفت و توسعه این استان را هموار نموده است.
در ادامه این مراسم، آقای غفاری مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان خوزستان به بیان برنامه ها و اولویت های کاری خود در چارچوب شعار محوری رئیس کل دیوان محاسبات کشور پرداخت و افزود: دیوان محاسبات استان ضمن اعمال نظارت و انجام وظایف قانونی خود با تعامل و همکاری با دستگاه های اجرایی در توسعه استان مشارکت می نماید.
در پایان، طی حکمی از سوی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور، آقای مهدی غفاری به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات خوزستان معرفی شد و از زحمات آقای ده محسنی مدیرکل پیشین تقدیر و تشکر بعمل آمد.
گفتنی است؛ این مراسم در صدا و سیمای مرکز استان و خبرگزاری ها بازتاب رسانه ای داشته است.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/