دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
امام محمد باقر(ع) :هر چیزی بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان ایلام
1397/05/06
مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دیوان محاسبات استان ایلام با حضور آقایان دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور، شمس مدیرکل هماهنگی استان ها، مهندس کرمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام و جمعی از مدیران کل و ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان در سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم آقای دکتر منتی نژاد با اشاره به اینکه زیربنای مشکلات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی، کاهش اعتماد عمومی به کارگزاران است،گفت: دیوان محاسبات باید مراقبت های لازم را در این خصوص افزایش داده و مانع تزریق ناامیدی و اخبار کذب در سطح عموم جامعه شود و در عین حال در صورت اثبات وقوع تخلف با قاطعیت با متخلفان برخورد شود.
وی همچنین با اشاره به تلاش آقای دکتر عادل آذر در راستای حاکم کردن نگاه علمی در دیوان محاسبات کشور، بیان داشت: دیوان محاسبات گزارش تفریغ بودجه سال 1395 را به صورت شفاف، واضح و پربار، به عنوان یک سند علمی و حق قانونی مردم به مجلس ارائه داد و برای اولین بار حضور مکرر آقای دکتر عادل آذر در صحن علنی مجلس را حاصل اعتماد مجلس شورای اسلامی به جایگاه علمی ایشان دانست.
ایشان در ادامه با تاکید بر شعار محوری دیوان محاسبات کشور، مبنی بر نظارت پیشگیرانه، هدایت گرانه و مقتدرانه، دخالت در حوزه اجرا و تشخیص در دستگاه های اجرایی توسط دیوان محاسبات را مردود دانست و عنوان نمود: دیوان محاسبات به هیچ وجه جسارت را از مدیران نباید بگیرد و با توجه به وضعیت حساس کشور در شرایط کنونی به مدیران دستگاه ها اعتماد داشته باشیم.
در پایان این مراسم از زحمات و تلاش های آقای عطاالله نوروز نژاد در طول سنوات تصدی این پست قدردانی شد و آقای یحیی محمدی منش به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان ایلام معرفی گردید.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/