دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
امام محمد باقر(ع) :هر چیزی بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
اولین دوره مسابقات فرهنگی- ورزشی بانوان شاغل در دیوان محاسبات کشور (جام کوثر)
1397/04/30
اولین دوره مسابقات فرهنگی- ورزشی بانوان شاغل در دیوان محاسبات کشور(جام کوثر) با حضور 53 نفر از کارکنان دیوان محاسبات کشور از 19 استان و ستاد در دو رشته تنیس روی میز و شطرنج از تاریخ 27 الی 29 تیرماه به میزبانی دیوان محاسبات استان خراسان رضوی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این دوره از مسابقات که با عنوان «یادمان کریمه اهل بیت» نامگذاری شد، 30 نفر از کارکنان خانم دیوان محاسبات کشور از 16 استان در رشته تنیس روی میز و 23 نفر از 13 استان در رشته شطرنج به رقابت پرداختند.
مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور آقای فیاض شجاعی دادستان، آقای محسنی سنگتابی مستشار و مدیرتربیت بدنی دیوان محاسبات کشور، آقای نفیسی فر مدیرکل دیوان محاسبات استان خراسان رضوی، خانم بنی اسدی مسئول تربیت بدنی بانوان دیوان محاسبات کشور و آقای صبوریان مدیرکل تربیت بدنی استان خراسان رضوی برگزار گردید.
در این مراسم، آقای شجاعی دادستان دیوان محاسبات ضمن تقدیر و تشکر از میزبانی خراسان رضوی، شرکت کنندگان از استان های مختلف و دست اندرکاران برگزاری این مسابقات، دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) را تبریک گفت و افزود: ورزش وسیله ای برای دستیابی به توانایی و ورزیدگی در راستای رسیدن به نشاط و تندرستی و موجب سلامتی روان و ارتقای اخلاق است.
دادستان دیوان محاسبات با تاکید بر اینکه سازمان ها برای رسیدن به اهداف سازمانی به نیروی سالم و با نشاط نیازمندند، افزود: باید در سازمان ها به ورزش و آموزش نه به عنوان هزینه بلکه به عنوان سرمایه نگریسته شود چرا که در قالب بهره وری، کارایی و اثربخشی به سازمان برمی گردد.
آقای شجاعی سه ضلع مثلث موفقیت در سازمان را رفاه فیزیکی، رفاه مالی و رفاه ذهنی بیان کرد و تاکید نمود: ورزش تامین کننده سلامت جسمانی و رفاه فیزیکی است که با تاکیدات رئیس کل و در راستای تحقق شعار درون سازمانی «تندرستی، صمیمیت و کارآمدی» زمینه های شکل گیری اضلاع این مثلث فراهم شده است.
پیش از سخنان دادستان، آقای نفیسی فر مدیرکل دیوان محاسبات استان خراسان رضوی ضمن عرض خیرمقدم به مقامات و کلیه شرکت کنندگان در مسابقات جام کوثر، این مسابقات را مقدمه برگزاری آن در سال های آتی دانست و از رفاقت ها و نشاط بین شرکت کنندگان اظهار خشنودی نمود.
سپس آقای محسنی سنگتابی مدیرتربیت بدنی دیوان محاسبات کشور، هدف از برگزاری این مسابقات را تلاش برای تحقق شعار تندرستی و افزایش نشاط، صحت و سلامت بین کارکنان دیوان محاسبات دانست و از کلیه ارکان دیوان محاسبات، میزبانی دیوان محاسبات استان خراسان رضوی و حضور کارکنان در این دوره از مسابقات قدردانی نمود و افزود: رفاقت، صمیمیت، همدلی و نشاط بین شرکت کنندگان کاملا مشهود است و این مقدمه ای برای تداوم این مسابقات در سال های آتی خواهد بود.
گفتنی است؛ در پایان این دوره از مسابقات، در رشته تنیس روی میز خانم قاضی از استان خراسان رضوی به مقام اول، خانم گوهری از خراسان رضوی به مقام دوم و خانم کوثری از استان تهران به مقام سوم دست یافت و خانم اکرم اسدالهی از ستاد مرکز تندیس اخلاق و افتخار را کسب کرد.
در رشته شطرنج نیز خانم محقق از استان فارس اول شد، خانم قریشی از استان یزد دوم و خانم مقدادیان از خراسان رضوی سوم شدند.
همچنین تندیس مسابقات به پاس زحمات آقای سنگتابی، به ایشان تقدیم شد.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/