دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
پیام تشکر رئیس کل دیوان محاسبات کشور از همکاران به مناسبت حضور باشکوه در مراسم دیدار با مقام معظم رهبری
1397/04/02
 
آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور از حضور باشکوه و به یاد ماندنی همکاران دیوان محاسبات کشور در مراسم دیدار با مقام معظم رهبری تقدیر و تشکر کرد. در این پیام آمده است:
 
«با صلوات بر محمّد و آل محمّد»
" پیام تشکّر رئیس کل دیوان محاسبات کشور از همکاران "

الحمداللّه رب العالمین


خداوند سبحان را شکرگزارم که این سعادت را عنایت فرمود تا سرانجام، تلاش‌ها و پیگیری‌های مستمر، برای محقّق کردن آرزوی دیرینه دیدار کارکنـان دیوان محاسبات کشور با مقام معظّم رهبری به نتیجه رسید و توفیق زیارت رهبر معظّم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظلّه العالی) حاصل شد.
برخود لازم می دانم؛ ضمن شکرگزاری به درگاه حق تعالی، از تک تک همکاران دیوان محاسبات کشور جهت حضور با شکوه و مشارکت بیاد ماندنی و همراه با عشق و شور شما همکاران در این مراسم شکوهمند، تشکّر و قدردانی نمایم.
توفیق روزافزون همکاران بزرگوار را در تحقّق فرامین مقام معظّم رهبری (مدظلّه العالی) و اهداف متعالی جمهوری اسلامی ایران و خدمت به دیوان محاسبات کشور از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

عـــادل آذر
 
 
 
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/