دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
قدردانی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تعامل موثر دیوان محاسبات کشور
1397/03/20

آقای محمد رضا رضایی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در نامه ای به آقای دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به خاطر تعامل موثر و حداکثری دیوان محاسبات کشور با کمیسیون عمران، خواستار تقدیر از رئیس و مسئولین دیوان محاسبات کشور شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ آقای محمد رضا رضایی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در نامه خود به رئیس مجلس شورای اسلامی آورده است:
« جناب آقای دکتر لاریجانی
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
با سلام و تحیت
احتراماً به استحضار می رساند با عنایت به سیاست اتخاذی این کمیسیون مبنی بر تقویت کارکرد نظارتی، کمیسیون متبوع جلسات متعددی را به منظور بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی و ارزیابی میزان تحقق اهداف پیش بینی شده در قوانین و مقررات موضوعه از جمله قوانین بودجه سنواتی با حضور مسئولین ذی ربط برگزار نمود. در این راستا دیوان محاسبات کشور در تعاملی موثر و حداکثری با تهیه گزارش های حسابرسی کیفی و حضور در جلسات کمیسیون، نقش قابل توجهی در تحقق این مهم ایفا نموده است که این امر مبین ارتقاء کیفی اقدامات دستگاه نظارتی مذکور و افزایش تعامل آن سازمان با کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی است. براین اساس لازم می داند مراتب تقدیر و تشکر کمیسیون از رئیس و مسئولین دیوان محاسبات کشور به عمل آید.
علیهذا امید است استمرار روند پیش گفته، منجر به تقویت بیش از پیش عملکرد نظارتی مجلس شورای اسلامی گردد.»
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/