دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند:فاطمه (سلام الله علیها) پاره تن، نور چشم و میوه دل من است.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری کارگاه معرفی سیستم حسابداری تعهدی در دیوان محاسبات کشور
1397/02/29

کارگاه یک روزه معرفی سیستم حسابداری تعهدی با حضور عاملین ذیحساب استان ها روز دوشنبه 24 اردیبهشت در دیوان محاسبات کشور برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این جلسه آقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی با تبریک اعیاد شعبانیه خصوصاً ولادت حضرت ولیعصر (عج) و حلول ماه مبارک رمضان از مدیرکل امور مالی، معاونین مدیرکل امور مالی و عاملین ذیحساب استان ها بخاطر زحمات داوطلبانه در سال 96 تشکر کرد و یکی از الزامات استقرار بودجه ریزی بر مبنای عملکرد را معرفی و اجرای سیستم حسابداری تعهدی برشمرد و افزود: دیوان محاسبات باید با اجرای عملی سیستم حسابداری تعهدی اقدام لازم را انجام دهد.
وی افزود: حسابداری تعهدی پس از نصب سیستم ها باید در ستاد و استان ها عملیاتی شود تا در گزارش های استانی مورد ارزیابی قرار گیرد. ایشان در پایان بر ضرورت تمرکز دیوان محاسبات استان ها برای تحقق شعار سال کشور «حمایت از کالای ایرانی» تأکید نمود.
در ادامه آقای حسینی مدیرکل امور مالی هدف از برگزاری کارگاه معرفی سیستم حسابداری تعهدی را هماهنگی با عاملین ذیحساب در تنظیم اسناد و ارئه مدارک به حسابداری، توقعاتی که از عاملین ذیحساب و راهکارهای اجرایی که می تواند راهبردهای دیوان محاسبات کشور را اجرایی نماید، عنوان کرد.
در پایان آقای دکتر بهاری فر به پرسش ها و ابهامات عاملین ذیحساب پاسخ داد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/