دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند:فاطمه (سلام الله علیها) پاره تن، نور چشم و میوه دل من است.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری اولین جلسه هیات عمومی دیوان محاسبات کشور در سال 1397
1397/02/17

اولین جلسه هیات عمومی دیوان محاسبات کشور به ریاست آقای دکتر عادل آذر و با حضور دادستان، روسا و اعضای هیات های مستشاری به عنوان رئیس و اعضای هیات عمومی و معاونان فنی و حقوقی، مشاور عالی رئیس کل، معاونان دادستان و مدیران کل حوزه ریاست، حقوقی و بررسی های فنی و روابط عمومی و امور بین الملل به عنوان اعضای مدعو روز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این جلسه اصلاحات دستور العمل جدید« آیین رسیدگی دیوان محاسبات کشور» که توسط کارگروه مربوطه تدوین و آماده شده است،برای تصویب نهایی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت. از ویژگی های «آیین رسیدگی جدید دیوان محاسبات کشور» می توان به ایجاد وحدت رویه در نحوه رسیدگی و تدوین ضوابط ناظر بر فرآیند رسیدگی در راستای صیانت از بیت المال، ضرورت سرعت عمل و زمانبندی مناسب در رسیدگی به گزارش تخلفات مطروحه و لزوم تغییر روش های رسیدگی سنتی به روش سیستمی جهت کوتاه نمودن زمان رسیدگی و تسریع و دقت مضاعف در رسیدگی به تخلفات اشاره کرد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/