دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند:فاطمه (سلام الله علیها) پاره تن، نور چشم و میوه دل من است.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
به مناسبت میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز؛
آقای دکتر بهاری فر با جمعی از جانبازان 8 سال دفاع مقدس دیدار کرد
1397/02/02

آقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور به پاس قدردانی از ایثارگری ها و رشادت های جانبازان 8 سال دفاع مقدس در روز میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) که روز جانباز نامگذاری شده است با جمعی از جانبازان و ایثارگران دیوان محاسبات کشور دیدارکرد.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در آغاز این دیدار آقای دکتر بهاری فر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز به ایثارگران و جانبازان ایران اسلامی بویژه جانبازان دیوان محاسبات کشور گفت: من به نمایندگی از رئیس کل دیوان محاسبات سلام گرم آقای دکتر عادل آذر را که خود ایشان هم در لیست جانبازان هستند و به دلیل ضرورت شرکت در جلسه شورای دستگاه های نظارتی نتوانستند شخصا در این جلسه شرکت کنند، خدمت شما عزیزان ابلاغ می کنم. ایشان در ادامه افزود: اینکه امروز با گذشت تقریبا 30 سال از دوران دفاع مقدس، خاطره ایثارگری جانبازان که برخی از آنان همچنان روی تخت آسایشگاه ها بستری هستند و مشقات را تحمل می کنند حتما مورد توجه و عنایت ویژه خداوند هستند. وی ادامه داد: با توجه به نشست سال گذشته آقای دکتر عادل آذر با این عزیزان در دیوان محاسبات مشخص شد در حوزه اداری و مالی ایثارگران و جانبازان متولی خاصی ندارند بنابراین به دستور ایشان تصمیم بر این شد که یک کارشناس ویژه در این حوزه برای بهبود کارها تعیین شود، که این کار انجام شد. ایشان در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد با تعامل بیشتر با جانبازان و ایثارگران و رعایت قوانین و مقررات مربوطه بتوان مشکلات پیش روی جانبازان را در اسرع وقت برطرف کرد.
 
در ادامه این دیدار جانبازان و ایثارگران حاضر در جلسه به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در خصوص مشکلاتشان در حین خدمت و بعد از بازنشستگی به ویژه در حوزه های درمانی و رفاهی پرداختند. آقای دکتر بهاری فر نیز ضمن یادداشت کردن این دیدگاه ها و مشکلات، اظهار امیدواری نمودکه تا جایی که قوانین و مقررات اجازه می دهد مشکلات و موانع پیش روی جانبازان و ایثارگران را برطرف نماید. در پایان جلسه نیز به منظور قدردانی و بزرگداشت خاطره جانفشانی های جانبازان و ایثارگران معزز لوح تقدیر رئیس کل دیوان محاسبات به حاضرین در جلسه اهداء شد.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/