دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند:فاطمه (سلام الله علیها) پاره تن، نور چشم و میوه دل من است.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
دیدار نوروزی رئیس کل و مقامات دیوان محاسبات کشور با رئیس مجلس شورای اسلامی
1397/01/19

رئیس کل، دادستان، مستشاران، معاونان و مشاوران رئیس کل دیوان محاسبات کشور روز شنبه 18 فروردین ماه با رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، دکتر لاریجانی ضمن تبریک سال جدید و اعیاد ماه رجب از اقدامات و تلاش های مقامات و کارکنان دیوان محاسبات کشور در سال گذشته قدردانی و برای پیشبرد اهداف و برنامه های این سازمان در سال 1397 آرزوی موفقیت نمودند.
در این نشست که ابتدا آقای دکتر عادل آذر گزارشی از اهم اقدامات و گزارشات سازمان متبوع در سال 1396 و همچنین برنامه های پیش بینی شده در سالجاری را به استحضار رئیس مجلس شورای اسلامی رساند؛ آقای دکتر لاریجانی گزارشات دیوان محاسبات را طی سال گذشته، گزارش هایی حرفه ای و موثرتر نسبت به سنوات گذشته عنوان نمودند. ایشان با اشاره به حضور آقای دکتر آذر در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طی چند مرحله و ارائه گزارشات نظارتی برای نمایندگان و استفاده موثر آن در فرآیند تصویب قانون بودجه سال 1397 کل کشور، از رئیس کل دیوان محاسبات خواستند که در سالجاری نیز بصورت مستمر گزارشات نظارتی خود را به مجلس شورای اسلامی ارائه نمایند. ایشان تاکید نمودند که این گزارشات تا حصول نتیجه مورد پیگیری قرار گیرد.
در این دیدار آقای دکتر عادل آذر عملکرد دیوان محاسبات کشور در سال گذشته و برنامه های آتی دیوان در سال 1397 را تشریح نمودند. ایشان در خصوص گزارشات دیوان در سال 1396 به تهیه بیش از 160 عنوان گزارش تحلیلی و توصیفی، گزارش اقتصاد مقاومتی، گزارش آسیب شناسی نظام بودجه ریزی، گزارش تفریغ بودجه سال 1395 و همچنین عملکرد 8 ماهه قانون بودجه سال 1396 کل کشور به کمیسیون های تخصصی و صحن علنی مجلس اشاره نمود. رئیس کل دیوان محاسبات کشور در ادامه؛ حسابرسی مبتنی بر عملکرد، استفاده از نظامات الکترونیکی و کوتاه کردن زمان رسیدگی را رویکرد اصلی سازمان در سال 1397 بیان داشتند. همچنین حسابرسی میزان تحقق شعار سال(حمایت از کالاهای ایرانی) را اولویت نخست دیوان در سال 1397 اعلام داشتند. عملیاتی نمودن سند راهبردی برنامه پنجساله دوم دیوان که با مشارکت همه ارکان سازمان در دوره جدید تدوین شده است را از دیگر برنامه های دیوان محاسبات کشور در سالجاری عنوان نمودند.
در پایان آقای دکتر عادل آذر از حمایت های بی دریغ رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سال گذشته قدردانی نمودند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/