دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند:فاطمه (سلام الله علیها) پاره تن، نور چشم و میوه دل من است.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
موافقت دیوان محاسبات کشور برای ادامه اجرای دستور العمل حسابداری بخش عمومی در سال 1397
1397/01/18

آقای داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی دیوان محاسبات کشور طی نامه ای به آقای اکرمی معاون نظارت مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی و خزانه دار کل کشور، موافقت دیوان محاسبات برای ادامه اجرای دستور العمل حسابداری بخش عمومی در سال 1397 را اعلام کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، آقای داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی در نامه خود به آقای اکرمی آورده است:« بازگشت به نامه 54/299649 مورخ 96/12/27 با موضوع دستور العمل حسابداری بخش عمومی و با عنایت به اتمام دوره سه ساله مقرر در تبصره بند(1) ماده(26) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2)، ضمن موافقت با اجرای دستور العمل یاد شده در سال 1397، به استحضار می رساند مراتب در جلسات موضوع ماده(128) قانون محاسبات عمومی کشور، بررسی و در صورت نیاز به اصلاحات ، اقدامات لازم معمول خواهد گردید.»
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/