دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری آخرین جلسه شورای دیوان محاسبات کشور در سال 1396
1396/12/27

آخرین جلسه شورای دیوان محاسبات کشور در سال 1396 روز یکشنبه 27 اسفند ماه به ریاست آقای دکتر عادل آذر برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این جلسه که دادستان، معاونان دیوان و دادسرا، مستشاران، مشاوران و مدیران کل حراست مرکزی، حوزه ریاست و روابط عمومی و امور بین الملل حضور داشتند در ابتدا گزارشی از وضعیت ورزش در دیوان محاسبات کشور در سال گذشته و برنامه های سال آتی توسط آقای محسنی سنگتابی از مستشاران دیوان محاسبات که مدیریت تربیت بدنی دیوان محاسبات را نیز برعهده دارد، ارائه گردید.
در ادامه این جلسه رئیس کل دیوان محاسبات کشور ضمن تشکر از زحمات کلیه کارکنان دیوان در سال 96 و تبریک فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت عملکرد دیوان در سال 1396 را تشریح و خلاصه ای از رویکردهای دیوان برای سال 1397 را مطرح نمود و اشعار داشت: روند سیاست های کاری در سال 1397 به طور مبسوط در جلسه دیدار با کارکنان که 19 فروردین 1397 برگزار خواهد شد، تشریح می شود.
در ادامه این جلسه دادستان دیوان محاسبات کشور نیز مطالبی در خصوص موارد مهم سال 1396 ارائه نمود.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/