دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند:فاطمه (سلام الله علیها) پاره تن، نور چشم و میوه دل من است.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
امضای تفاهم نامه همکاری بین دیوان محاسبات و کمیته امداد کرمانشاه برای مشارکت در ساخت خانه های روستایی مناطق زلزله زده
1396/12/27

آقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور با هدف امضای تفاهم نامه بین دیوان محاسبات کشور و کمیته امداد امام خمینی(ره) جهت کمک به ساخت خانه های روستایی مناطق زلزله زده و دیدار با همکاران دیوان محاسبات کرمانشاه به این استان سفر کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این سفر که با همراهی مدیرکل امور مالی و مدیرکل هماهنگی استانها صورت گرفت، آقای دکتر بهاری فر طی جلسه ای با کارکنان دیوان محاسبات استان کرمانشاه دیدار کرد. در ابتدای این جلسه آقای علمداری مدیرکل دیوان محاسبات استان ضمن خیرمقدم، گزارشی از عملکرد دیوان محاسبات استان و ساختار اداری آن ارائه نمود و آقای دکتر بهاری فر نیز ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) جان باختن تعدادی از هموطنان در زلزله استان کرمانشاه را تسلیت گفت و آرزوی صبر برای بازماندگان نمود.
ایشان افزود: مجموعه همکاران دیوان محاسبات با صدور فراخوانی که برای کمک رسانی به زلزله زدگان این منطقه صورت گرفت، مبلغی حدود شش میلیارد ریال جمع آوری نموده و در راستای پیشبرد این هدف، پیشنهاد عقد تفاهمنامه بین کمیته امداد امام خمینی(ره) و دیوان محاسبات کشور جهت مشارکت در ساخت 60 واحد مسکن روستایی ارائه گردید.
در ادامه جلسه، کارکنان دیوان محاسبات استان در زمینه های مختلف سوالاتی از جمله ارتقا و انتصاب، نظام ارزشیابی و..... مطرح نمودند و آقای دکتر بهاری فر به آنها پاسخ داد.
ایشان مهمترین اقدامات دیوان محاسبات در راستای حل مشکلات اداری را حرفه ای گزینی، انتخاب مدیران کل از کارکنان دیوان محاسبات و همچنین ساماندهی نظام ارزیابی عملکرد دانست و تعالی دیوان محاسبات را در بروز بودن دانش مدیران و کارکنان آن برشمرد.
همچنین در این جلسه، آقای حسینی مدیرکل امور مالی دیوان محاسبات کشور ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) برقراری عدالت در توزیع فرصت ها بین ستاد و استان ها را امری مبارک و میمون دانست و از تاکید دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور بر این موضوع خبر داد.
آقای شمس مدیرکل هماهنگی استانها از در حال ساخت بودن بانک اطلاعاتی دیوان محاسبات کشور خبر داد و از کارکنان خواست در تکمیل (خود ارزیابی ها) اهتمام و جدیت داشته باشند.
در این سفر، همچنین جلسه مشترکی با دکتر خدرویسی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان برگزار گردید. در این جلسه آقای دکتر بهاری فر ضمن تشریح نحوه جمع آوری کمک های کارکنان دیوان محاسبات کشور به زلزله زدگان استان کرمانشاه، از کمیته امداد به خاطر همکاری های انجام شده تقدیر و تشکر نمود و از بکارگیری تمام توان و ظرفیت این دیوان در راستای کمک به مردم زلزله زده منطقه خبر داد.
دکتر خدرویسی مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه نیز ضمن خیرمقدم، از دیوان محاسبات به عنوان یک دستگاه نظارتی که ابتکاری قابل توجه در راستای کمک به زلزله زدگان انجام داده است، تقدیر نمود.
در پایان این جلسه، تفاهمنامه ای برای ساخت 60 واحد مسکونی توسط دیوان محاسبات کشور و کمیته امداد به امضا مدیران کل مربوطه رسید.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/