دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
دیوان محاسبات کشور اولین کارگاه آموزشی بازآموزی یافته های نظارتی ایران«طرح بینا» را برگزار کرد
1396/12/26

اولین کارگاه آموزشی بازآموزی یافته های نظارتی ایران «طرح بینا» در راستای سیاست های نظارت مستمر پیشگیرانه، هدایت گرانه و مقتدرانه دیوان محاسبات کشور ویژه روئسا، مدیران مالی و ذیحسابان دستگاه های اجرایی در استان البرز برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ آقای مظفری مدیرکل دفتر آموزش و بهسازی منابع انسانی دیوان محاسبات کشور هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را اجرایی نمودن رویکرد نظارت مستمر پیشگیرانه و هدایت گرانه حسب تاکید رئیس کل دیوان محاسبات کشور و ارتقای توانمندی و مهارت های روئسا و مدیران دستگاه های اجرایی و تاثیرآن بر استقرار انضباط مالی، کاهش تخلفات مالی و اداری، سرعت بخشیدن به انجام ماموریت ها و تکالیف محوله برشمرد.
در ادامه کارگاه آموزشی آقایان زیبا کردار مشاور رئیس کل دیوان محاسبات کشور و بیت عفری مدیرکل رسیدگی و بررسی های فنی حسابرسی امور اقتصادی و زیر بنایی، مقررات حاکم بر دریافت ها و پرداخت ها از جمله قوانین و مقررات مربوطه و پاسخ به سوالاتی که از مراجع رسمی و قانونی دیوان محاسبات کشور استعلام شده بود را تشریح کردند.
در بخش دوم این کارگاه آموزشی آقای عمرانی معاون دادستان دیوان محاسبات کشور مباحث حقوقی و مالی پیرامون جرائم و تخلفات مالی کارکنان و مدیران دستگاه های اجرایی بر اساس یافته های استخراج شده از پرونده های مطروحه در دیوان محاسبات کشور را توضیح داد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/