دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
نشست کارکنان مرکز آموزش با رئیس کل دیوان محاسبات کشور
1396/12/22

آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور با رئیس ، مدیران و کارکنان مرکز آموزش دیوان محاسبات کشور در فضایی صمیمی دیدار کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، آقای دکتر عادل آذر در ابتدای این نشست ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و فرا رسیدن سال نو، هدف این نشست ها را شنیدن نظرات همکاران معاونت ها و بخش های مختلف دیوان در حوزه های کاری خود عنوان کرد و گفت: باور من این است که بخشها ی مختلف دیوان مسائل خاص خود را دارند که باید شنیده و بررسی شود.

رئیس دیوان محاسبات در این نشست از مسئولان مرکز آموزش خواست که برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت دوره های پیشگیری که برای مدیران دستگاه های اجرایی در نظر گرفته شده است را عملی کنند و دوره های آموزش پودمانی در داخل دیوان محاسبات را اجرایی نمایند.
آقای دکترعادل آذر همچنین استراتژی های جدید فن آوری اطلاعات را خوب توصیف کرد و ارزیابی مثبتی از انتقال گام به گام کارهای فنی به کارکنان فن آوری اطلاعات داشت. ایشان درادامه خواستار برگزاری آموزش های تخصصی برای کارکنان فن آوری اطلاعات شد تا دیوان محاسبات در آینده نزدیک بتواند استقلال خود را در فن آوری اطلاعات بدست آورد.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در بخش دیگری از سخنان خود به نظام ارزیابی عملکرد کارکنان دیوان محاسبات اشاره کرد و گفت: برای کارکنان سختکوش و تاثیر گذار، این نظام بهترین و بالاترین سطح مشوق ها را در نظر می گیرد. در پایان رئیس کل دیوان محاسبات اظهار نمود: دستآوردها و کامیابی های دیوان محاسبات کشور حاصل تلاش های همه کارکنان است و زحمات همکاران مرکز آموزش و برنامه ریزی نیز در این خصوص سهمی بسزا و قابل قدردانی دارد.
شایان ذکراست پیش از سخنان آقای دکتر عادل آذر برخی از مدیران و کارکنان مرکز آموزش دیوان محاسبات کشور در فضایی صمیمی، مشکلات و دغدغه های اداری و رفاهی خود را مطرح کردند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/