دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
بازدید رئیس کل دیوان محاسبات کشور از دیوان محاسبات استان قزوین
1396/12/22

آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور روز پنجشنبه 17 اسفندماه به استان قزوین سفر کرد و با همکاران دیوان محاسبات این استان دیدار نمود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، رئیس کل دیوان محاسبات در این سفر ضمن بازدید از دیوان محاسبات استان قزوین با همکاران این اداره کل تشکیل جلسه داد. در ابتدای این جلسه آقای صادق پور مدیرکل دیوان محاسبات استان قزوین ضمن عرض خیرمقدم، گزارشی از وضعیت کلی دیوان محاسبات استان قزوین و عملکرد کاری این اداره کل ارائه کرد.
در ادامه جلسه آقای دکتر عادل آذر با اشاره به روند حسابرسی در دیوان محاسبات استان راهکارها و رهنمودهای لازم جهت نظارت مالی بهتر را ارائه نمود و ضمن تشریح راهبردها و سیاست های دیوان محاسبات بر شعار محوری دیوان محاسبات با عنوان «نظارت مستمر پیشگیرانه، هدایتگرانه و مقتدرانه» تاکید کرد. وی اضافه نمود: کلیه همکاران به عنوان اعضای خانواده بزرگ دیوان محاسبات باید نسبت به نام دیوان محاسبات حساس باشند و اگر در رسانه های دیداری و شنیداری استان موضوعی در خصوص دیوان محاسبات مطرح گردید نسبت به آن حساس بوده و در صورت لزوم آن را سریعاً به اطلاع مرکز برسانند.
در ادامه این نشست رئیس کل دیوان محاسبات در فضایی صمیمانه به نقطه نظرات و مشکلات همکاران رسیدگی نمود.
ایشان بعد از پایان جلسه عمومی با کارکنان، ضمن بازدید از ساختمان اداری، از نزدیک در جریان محدودیت ها و مشکلات فضای کاری و ساختمان اداری دیوان محاسبات استان قرار گرفتند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/