دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
پیام تسلیت رئیس کل دیوان محاسبات کشور به مناسبت درگذشت آیت‌الله حاج شیخ نصرالله شاه‌آبادی
1396/12/22

آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در پی درگذشت آیت‌الله حاج شیخ نصرالله شاه‌آبادی عضو مجلس خبرگان رهبری پیام تسلیت صادر کرد. در این پیام آمده است:

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

ضایعه درگذشت عالم ربانی و مجتهدمّکرم آیت‌الله حاج شیخ نصرالله شاه‌آبادی عضو مجلس خبرگان رهبری و فرزند مرحوم محمدعلی شاه‌آبادی، استاد و یار دیرین امام خمینی(ره) مایه تاسف و تالم گردید.
اینجانب درگذشت این عالم پارسا را که عمر با برکت خویش را در راه مجاهدت و تلاش برای تعلیم و ترویج آموزه های بلند اسلامی و دینی به کار بردند، به ساحت مقدس امام عصر(عج) و به حضور مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مراجع معظم تقلید، حوزه های علمیه و بیت شریف ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال رحمت الهی و علّو درجات برای آن عالم فقید، صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان مسئلت می‌نماید.

عادل آذر
رئیس کل دیوان محاسبات کشور
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/