دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
سخنرانی رئیس کل دیوان محاسبات کشور در نشست علمی- کاربردی مدیران ارشد سازمان بهزیستی سراسر کشور
1396/12/19

آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور روز چهارشنبه 16 اسفندماه در نشست علمی- کاربردی مدیران ارشد سازمان بهزیستی سراسر کشور به تشریح سیاست های جدید دیوان محاسبات کشور پرداخت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ آقای دکتر عادل آذر در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و فرارسیدن سال نو گفت: سازمان بهزیستی کشور دستگاه ارزشمندی است که جامعه هدف وسیعی دارد و ما در دیوان محاسبات در جریان زحمات کار این سازمان هستیم و از اینکه امروز در جمع شما حضور دارم بسیار خوشحال هستم. وی همچنین به حضور خوب، نظام مند و منضبط سازمان بهزیستی در زلزله اخیر کرمانشاه اشاره کرد و گفت، مردم زلزله زده از خدمات سازمان بهزیستی بسیار راضی بودند و من از طرف دیوان محاسبات و مردم کرمانشاه از شما تشکر می کنم.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در ادامه نظارت مستمر مالی هدایتگرانه، پیشگیرانه و مقتدرانه را شعار محوری دیوان محاسبات کشور عنوان کرد و گفت: دیوان محاسبات طبق اصل 55 قانون اساسی وظیفه پاسداری از بیت المال در قالب بودجه کل کشور را برعهده دارد. ایشان ادامه داد از نظر دیوان محاسبات بیت المال فقط پول، ساختمان ، تجهیزات فیزیکی دستگاه های اجرایی و ... نیست بلکه باور ما در دیوان محاسبات این است که بخش اصلی بیت المال سرمایه انسانی کشور است که نماد آن در مدیران دستگاه ها خواهد بود. پس دیوان محاسبات در صیانت از بیت المال علاوه بر سرمایه فیزیکی باید از سرمایه انسانی هم صیانت کند.
در این نشست که آقای داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی نیز رئیس کل دیوان محاسبات را همراهی می کرد علاوه بر تشریح راهبردهای دیوان محاسبات در صیانت از بیت المال به برخی از سئوالات مدیران سازمان بهزیستی در راستای رسالت دیوان محاسبات پاسخ داده شد.
آقای دکتر عادل آذر در بخش پایانی سخنان خود به عنصر مقتدرانه شعار جدید دیوان محاسبات اشاره کرد و افزود: وقتی طبق مستندات تخلفی برای دیوان محاسبات محرز شود با کسی تعارف نداریم و دیوان محاسبات بعنوان یک سازمان حرفه ای مستقل و با رعایت وجدان و اخلاق حرفه ای به وظایف خود عمل می کند.
در ادامه این نشست آقای دکتر محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور، آقای دکتر نمکی معاون توسعه اموراجتماعی و عمومی سازمان برنامه و بودجه و آقای داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی سخنرانی کردند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/