دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری جلسه کارگروه پیاده سازی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد دیوان محاسبات کشور
1396/12/13

جلسه کارگروه پیاده سازی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد دیوان محاسبات کشور با مدیریت دفتر سازماندهی معاونت امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور و با حضور اعضای کارگروه ، مدعوین، کارشناس سازمان برنامه و بودجه و شرکت مشاور و ارائه دهنده نرم افزار روز یکشنبه 13 اسفند ماه برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ دیوان محاسبات کشور در نظر دارد برای احصاء هزینه تمام شده فعالیت ها و خدمات خود، بودجه ریزی بر مبنای عملکرد را پیاده سازی نماید. برای تحقق این هدف کارگروه پیاده سازی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد در ابتدای سال 1396 با دستور رئیس کل دیوان محاسبات کشور در دفتر سازماندهی معاونت امور اجرایی و پشتیبانی شکل گرفته است که تا کنون بیست جلسه تشکیل داده و تا رسیدن به برنامه نهایی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد ادامه خواهد داشت.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ دي
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/