دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری همایش آموزشی روش های تامین مالی از طریق انتشار اوراق اسلامی
1396/12/12

همایش آموزشی روش های تامین مالی از طریق انتشار اوراق اسلامی با سخنرانی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور و آقای دکتر محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و با حضور معاونان، مسئولان و مدیران دیوان محاسبات کشور روز دوشنبه 7 اسفند ماه برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در مراسم افتتاحیه این همایش ضمن عرض سلام و خیر مقدم به مهمانان و حاضران در همایش به ضرورت و اهمیت همایش اشاره کرد و از مسئولان برگزاری همایش خواست یک ویژه نامه تخصصی در مورد اسناد خزانه که برگرفته از مقالات و تحقیقات صاحبنظران باشد را در دستور کار قرار دهند تا از این طریق ابعاد و زوایای مختلف آن مورد موشکافی و بررسی قرار گیرد.
در ادامه این همایش آقای دکتر محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به بیان دیدگاه های خود در مورد فلسفه بازار بدهی و اینکه چرا ایجاد شده، ابزارها و نحوه استفاده از این اوراق بهادار وآثار انتشار این اوراق بر بازار پول کشور پرداخت.
در بخش دیگری از این همایش آقای دکتر مقیمی رئیس مرکز آموزش دیوان محاسبات کشور به دلایل و اهمیت برگزاری این همایش پرداخت و اشاره کرد بحث اسناد خزانه این روزها در نظام بودجه ریزی کشور بسیار مهم شده است و در نتیجه حسابرسی آن هم اهمیت می یابد.
در ادامه این همایش آقایان دکتر امیری عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، دکتر بنانی مدیر کل مدیریت بدهی و تعهدات عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی و بیگ زاده مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس و اوراق بهادار به تشریح کلیت بازار سرمایه و ابزارهای موجود و جایگاه اوراق بهادار اسلامی در قوانین بودجه سالیانه پرداختند.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ دي
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/