دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
کوشاترین مردم کسی است که گناهان خود را رها کند. امام حسن عسکری(ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
گزارش تفریغ دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات قابل قیاس با گذشته نیست
1396/11/23

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت:کیفیت و محتوای گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات معمول قابل قیاس با گذشته نیست.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،آقای صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری گفت: ارائه گزارش تفریغ بودجه ازسوی دیوان محاسبات جای تقدیر دارد چرا که برای اولین بار قبل از بررسی لایحه بودجه در صحن گزارش دیوان محاسبات، قرائت و توضیح داده شده که نتیجه آن این بوده که هم در بررسی کلیات و جزئیات لایحه بودجه سال 97 مورد توجه نمایندگان قرار گرفت.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد:کیفیت و محتوای گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات معمول و شفافیت در عملکرد مالی دولت، قابل قیاس با گذشته نیست شاید همین امر باعث عصبانیت و واکنش برخی از دولتمردان شد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، افزود:امیدواریم دیوان محاسبات کشور رویه مذکور را ادامه دهد و بدانند نمایندگان مجلس از هر گرایش فکری از اقدامات دیوان محاسبات که بازوی نظارتی مجلس است حمایت می کنند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۹ مهر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/