دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
اولین جلسه بررسی گزارش تفریغ بودجه سال 1395کل کشور در هیات عمومی دیوان محاسبات برگزار شد
1396/10/17

هیات عمومی دیوان محاسبات کشور در اجرای برنامه عملیاتی تهیه گزارش تفریغ تبصره های ماده واحده قانون بودجه سال 1395 کل کشور، برای بررسی و اظهارنظر درباره آن با حضور رئیس کل، دادستان، معاونین فنی رئیس کل و دادستان، مستشاران، برخی از مشاوران رئیس کل و تعدادی از حسابرسان کل دیوان محاسبات کشور در تاریخ 1396/10/16 تشکیل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در ابتدای این جلسه آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور ضمن تشکر از زحمات کلیه همکاران در تهیه گزارش تفریغ بودجه1395 کل کشور، از حضور و مشارکت بالای مستشاران در جلسات کارگروه تهیه تفریغ بودجه و تلاش و کوشش معاونین، حسابرسان کل، مدیران کل و سایر همکاران برای پیشبرد به موقع برنامه تهیه تفریغ بودجه، قدردانی کرد و گفت: تهیه تفریغ بودجه 1395 با جلسات بررسی لایحه بودجه سال 1397 مقارن شد، البته امیدواریم که تا پایان دی ماه و در موعد مقرر بتوانیم گزارش تفریغ بودجه سال 1395 کل کشور را تهیه و ارائه نماییم.
همچنین آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه نیز ضمن تشکر از دست اندرکاران تهیه تفریغ بودجه، گفت: در تفریغ بودجه سال 1395 کل کشور 99 بند، جزء و تبصره در دستور کار بوده است که پس از طی 16 جلسه تخصصی در کارگروه تهیه تفریغ بودجه، 89 مورد بررسی شده و10 مورد نیز در دست تهیه می باشد.
در ادامه جلسه، حضار وارد بررسی و اظهارنظر در خصوص بند، جزء و تبصره های تفریغ بودجه سال 1395 شدند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/