دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
نشست عمومی رئیس کل دیوان محاسبات کشور با مجموعه معاونت فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیر بنایی
1396/10/13

نشست رئیس کل دیوان محاسبات کشور با معاونت فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیر بنایی وکارکنان و مدیران کل این حوزه برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این نشست آقای دکتر عادل آذر با مفید ارزیابی کردن این نشست ها و شنیدن پیشنهادات کاری، فنی، تکنیکی و رفاهی همکاران، از حضور در جمع آنان ابراز خرسندی کرد.آقای دکتر عادل آذر در ادامه با تأکید بر اینکه دیوان محاسبات یک خانواده است و لازم است هر یک از مدیران دیوان مانند یک پدر ایفای نقش کنند، از مجموعه کارکنان معاونت فنی و حسابرسی امور اقتصادی خواست تا با پیاده کردن و استفاده از تکنولوژی های روز، قابلیت های فنی، راهکار های علمی و نوین نظارت و تجربیات ارزشمند خود موجبات ارتقاء و ظرفیت های دیوان در تحقق مأموریت صیانت از بیت المال را فراهم کنند.

ایشان در ادامه با اشاره به حوادث اخیر کشور افزود: هر یک از ما مسئولان وکارمندانی که در دیوان خدمت می کنیم با توجه به مسئولیت های اجتماعی و انقلابی که داریم باید طوری برای نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش و کار حرفه ای کنیم که روز قیامت شرمنده حضرت امام (ره) و شهداء نباشیم. وی با باز خوانی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های گوناگون در مقایسه با برخی کشورهای منطقه مانند مصر پیشرفت های بزرگ ایران اسلامی را یاد آور شدند و از همکاران خواستند که به ذکر و تشریح این دستآوردها برای جوانان بپردازند.
ایشان در خصوص نظام های ارتقاء شغلی و پاداش تصریح کرد: بر این موضوع تمرکز کنید که چگونه می توانید با طراحی راه حل ها ی نوآورانه در مواجه با مسائل و مأموریت های جدید دیوان و صیانت از بیت المال، روش های جدیدی را ابداع کنید زیرا خلاقیت هایی از این دست باعث رضایت شغلی شده و در مجموع موجب بهره وری و تعالی دیوان محاسبات خواهد شد و امتیازات ویژه ای نیز برای صاحبان آن به همراه خواهد داشت. ایشان جایگاه مقتدرانه و شایسته دیوان محاسبات را مرهون زحمات مدیران، بازنشستگان و دیگرکارکنان دیوان دانسته و ضمن ارج نهادن به زحمات آنان، ابراز امیدواری کرد که با تلاش مضاعف مسئولان و مجموعه همکاران ارجمند که قدردان مجاهدت تک تک آنان هستم با همدلی و هم افزایی، عملکرد دیوان محاسبات را شایسته تر و روشن تر ادامه دهیم. در پایان رئیس کل دیوان محاسبات اظهار داشت: اصلی ترین جهت گیری فنی دیوان محاسبات استقرار و توسعه حسابرسی عملکرد است و توصیه نمود همکاران این موضوع را در اولویت کاری خود قرار داده و پیشنهادات سازنده خود برای تحقق این امر را ارائه نمایند.
در ادامه این نشست آقای اشراق معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیر بنایی با ارائه گزارشی از عملکرد این معاونت گفت: همکاران معاونت امور اقتصادی با عنایت به کمبود نیروی انسانی در همه حوزه های کاری و مأموریتی خود بیش از ظرفیت تلاش می نمایند و در مجموع 7 وزارتخانه مهم و بیش از صد دستگاه و حدود 56 درصداز اعتبارات بودجه کل کشور در حیطه حسابرسی این معاونت قراردارد.
در ادامه مدیران کل این حوزه و تعدادی از همکاران ضمن تشکر از ریاست دیوان که برای نخستین بار در دیوان فرصت برگزاری چنین نشست هایی را برای ابراز نظر کارکنان فراهم ساخته اند به بیان دیدگاه های خود برای بهبود و ارتقاء امورپرداختند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/